  • wr-ep-1450-wuber-strug
  • wr-ep-1450-wuber-strug-stan-nowy
  • wr-ep-1450-wuber-strug-marka-wuber
  • wr-ep-1450-wuber-strug-glebokosc-strugania-3-mm
  • wr-ep-1450-wuber-strug-szerokosc-strugania-6-mm
  • wr-ep-1450-wuber-strug-maksymalna-moc-1450-w
  • wr-ep-1450-wuber-strug-zasilanie-elektryczne-sieciowe
  • wr-ep-1450-wuber-strug-kod-produktu-strug-stolarski-wuber-wr-ep-1450
  • wr-ep-1450-wuber-strug-uszkodzony-nie
  • wr-ep-1450-wuber-strug-stan-nowy-marka-wuber
  • wr-ep-1450-wuber-strug-stan-nowy-glebokosc-strugania-3-mm
  • wr-ep-1450-wuber-strug-stan-nowy-szerokosc-strugania-6-mm
  • wr-ep-1450-wuber-strug-stan-nowy-maksymalna-moc-1450-w
  • wr-ep-1450-wuber-strug-stan-nowy-zasilanie-elektryczne-sieciowe
wr-ep-1450-wuber-strug
WR-EP-1450 WUBER STRUG
10+ osób kupiło
-16%
-16%
z 999 738 sztuk
z 999 738 sztuk
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
WIMA
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
99,5% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Marka
Wuber
Głębokość strugania
3 mm
Szerokość strugania
6 mm
Maksymalna moc
1 450 W
Zasilanie
elektryczne sieciowe
Kod produktu
STRUG STOLARSKI WUBER WR-EP-1450
Uszkodzony
Nie
Opis produktu
STRUG ELEKTRYCZNY HEBEL 1450W HEBLARKA  WUBER
+ 2x Zapasowy Pasek
+ 2x Zapasowy komplet noży
wr-ep-1450-wuber-strug
STRUG HEBEL WUBER
Specjalistyczny strug doskonale sprawdzi się podczas heblowania drewna. Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 1450 W. Na wałku znajdują się dwa noże.
wr-ep-1450-wuber-strug
SYSTEM ODPROWADZANIA PYŁU
Szerokości 82 mm regulowana głębokość strugania do 3 mm. Podczas pracy silnik urządzenia może wygenerować do 16000 obrotów. Wióry wyrzucane są bocznym wylotem. Możliwość podpięcia odkurzacza.
DANE TECHNICZNE:
  • Moc 1450 Watt
  • Napięcie sieci 230V 50Hz
  • Zakres obrotów 16000 /min
  • Szerokość strugania - 82mm
  • Głębokość heblowania regulowana  0 - 3 mm
  • System odsysania pyłu
wr-ep-1450-wuber-strug
ZESTAW ZAWIERA :
  • Hebel WUBER
  • Zapasowy pasek klinowy dwie sztuki
  • 4 zapasowe noże
  • Kluczyk montażowy
  • Instrukcja
  • Oryginalne opakowanie producenta
wr-ep-1450-wuber-strugwr-ep-1450-wuber-strug-stan-nowy
wr-ep-1450-wuber-strug
OBRABIANIE FAZOWANIE KRAWĘDZI
REGULACJA GŁĘBOKOŚCI STRUGANIA
wr-ep-1450-wuber-strug
CZTERY ZAPASOWE NOŻE
DWA ZAPASOWE PASKI
W komplecie dodatkowo dwa zapasowe paski napędowe
wr-ep-1450-wuber-strug
DWUSTRONNE NOŻE SKRAWAJĄCE
BLOKADA WŁĄCZNIKA
wr-ep-1450-wuber-strug
Opinie o produkcie
0
WR-EP-1450 WUBER STRUG
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
1 rok
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Łańcut, Czarna
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym